O víkendu 18.-19.2.2023 se vydalo naše družstvo žákyň (U-16) ve složení pouhých 8 hráček na další kolo Českého poháru U-16 vlakem do Prahy.
Na obrázku zleva : kapitánka  Zuzka Jedličková, Klárka Holbová, Vanda Lafatová, Klárka Benedová, Nela Zemanová, Lucka Komoňová, Johanka Plzová a Terka Hálová. Ostatní hráčky se z různých pochopitelných i měně pochopitelných důvodů nemohly zúčastnit.
Holky v tomto nedostatečném počtu a bez liber čekalo 6 těžkých zápasů v lepší skupině Českého poháru, ve které si vybojovaly účast na předchozím kole v  Mělníce.  Nakonec holky čekalo celkem 14 setů  (ve čtyřech  zápasech rozhodoval až  třetí set).
SK Třebín : TJ Nový Bor 1:2  (třetí set těsně 13:15)
SK Třebín : ABC Braník Praha 1:2
SK Třebín : Volejbal Tábor 1:2 (třetí set těsně 13:15)
SK Třebín : VK Vsetín 2:0
SK Třebín : Mikulova Praha 0:2
Podrobné výsledky kola:  zde
Všem naším hráčkám, které tento víkend zažily a na hřišti si ho užily je třeba poděkovat, že i přes únavu a vyčerpání bojovaly od začátku turnaje v sobotu až do jeho konce v neděli s plným nasazením.
Udržení ve skupině nám uteklo opravdu o fous, ale podstatnější je, že se nám formuje parta holek, která spolu v budoucnu zažije na kurtech ještě mnoho dramatických okamžiků a radosti ze hry. Holky děkujeme , byl to výkon v osmi ..Trenéři Dáša, Helča a v sobotu Michal …