Dne 12.6.2021 se tělocvičny na Máji po velice dlouhé době opět dočkaly větší volejbalové akce. Náš klub letos po loňské vynucené pauze opět pořádal již tradiční turnaj s názvem “Třebínská tečka”.

Letošní 13. ročník byl však velice speciální. Tento rok se poprvé neúčastnily týmy z celé republiky a z našich sousedních zemí. Turnaj byl však letos určen našim nejmladším hráčkám. Zúčastnily se proto naše mladší žákyně a nejmenší přípravka.

Každá kategorie měla svůj vlastní turnaj. Naše mladší žákyně hrály ve dvojicích modrý volejbal, ve kterém jsou povoleny již všechny údery. Holky musím pochválit, předváděly opravdu skvělé výkony.  Naše přípravka hrála také ve dvojicích, ale volejbal oranžový. Holky si pořádně procvičily odbíjení prsty, jelikož v této kategorii je to jediný povolený úder. I jim patří obrovská pochvala, protože pro většinu z nich to byl úplně první turnaj. A popraly se s tím opravdu úspěšně. Proto si všechny zasloužily krásnou zlatou památní medaili a sladkost.

Doufám, že situace bude k nám, sportovním nadšencům, už jen přívětivá a budeme se v budoucnu potkávat na podobných akcích čím dál častěji. Budeme se těšit!

Oddíl SK Třebín