Na víkend 21. a 22. 3. jsme naplánovali 4 ligové zápasy v Červeném Kostelci a Turnově a tak 13 hráček vyrazilo v sobotu na dalekou cestu na sever za ligovými body.

Sobotní výhry 3:1 a 3:2 v Červeném Kostelci nám přinesly 5 bodů do tabulky a pojistily průběžné 4. místo v naší „horní“ skupině o postup. Hra se dařila a pokud jsme zatlačili na servisu a přidali kvalitní bloky a pole, body přibývaly. Opět jsme se bohužel nevyhnuli našemu největšímu problému z poslední doby a tím je polevení v koncentraci a nasazení, čehož důsledkem byla zbytečná ztráta 3 setů.

Následoval náročný večerní přesun do kraje pod Troskami, kde jsme se měli v neděli utkat s týmem TJ Zikuda Turnov, který je v naší skupině s náskokem o jedno místo před námi.

V tomto dvojutkání jsme se setkali především s vysokou kvalitou servisu a útoku soupeře. Vzhledem k našemu slabšímu servisu, jsme i přes velkou bojovnost a solidní pole bohužel prohráli 0:3 a 0:3.

4.4. nás tak čeká poslední dvojzápas v letošní premiérové sezóně 1. ligy U22. V domácím prostředí na Hluboké se utkáme s VK Hronov. Na celkové hodnocení je zatím čas, ale utkali jsme se v této soutěži s velmi kvalitními týmy, a to naši hru posunulo výše. Stále je před námi mnoho práce především s udržením koncentrace po celý zápas a zlepšení některých herních činností.
Naše herní kvalita a týmový výkon nám zajistil tuto soutěž i pro další sezónu. Doufám tedy, že se budeme i nadále herně posouvat.