1.liga U22
Máme za sebou úspěšně premiérovou sezónu v této soutěži, kterou jsme si před rokem poctivě vybojovali v pražské kvalifikaci na Meteoru. Z 24 týmů jsme v pomyslné tabulce obsadili 8. místo, což je značný úspěch. Dalším velkým plusem je pro nás fakt, že tuto soutěž budeme hrát i v další sezóně, takže nás čeká znovu velká porce kvalitních soupeřů i zápasů.
KP JC-U20
Vzhledem k tomu, že v týmu je stále i velké množství mladších hráček, tak jsme byli schopni postavit kvalitní tým i do této soutěže. Že byl kvalitní, svědčí fakt, že jsme se do posledního kola přetahovali s Volejbalem Rudolfov o vedení v soutěži. Z této přetahované jsme nakonec vyšli vítězně my a vybojovali jsme si tak zlaté medaile. 🙂
KP JC-Z-1
Ještě v jedné soutěži jsme v letošní sezóně bojovali a bodovali. Byl to krajský přebor (KP1) žen, kde jsme v této soutěži úspěšně doplňovali 3 naše starší hráčky. 5. místo, což byl střed tabulky, je také úspěchem.
Ve všech soutěžích jsme tak získali obrovské množství herních a lidských zkušeností. Pokud to shrnu, je potřeba holky pochválit za pracovitost, nasazení, týmového ducha a soudržnost, což jsou věci v kolektivních sportech nepostradatelné. Herně se stále zlepšujeme, a pokud budeme makat dál, bude to ještě lepší, neboť síla a potenciál v týmu je a doufám bude.
Povedlo se v průběhu roku velmi dobře zapojit do týmu mladší hráčky, za což patří těm starším dík. Je to prostě bohužel tak, někdo odchází (studia, vyšší soutěže) a někdo nový přijde. Je tak stále na co navazovat a doufám, že tým bude i v další sezóně fungovat, makat a zlepšovat se.
Chci moc poděkovat celému týmu za tuto sezónu. Byla totiž i pro mě velmi pozitivní, přestože to tak někdy nevypadalo 🙂 .
Na závěr všem hráčkám, které končí, přeji v životě a nejen volejbalovém hodně úspěchů, ať se vás drží zdraví, k tomu potřebujete štěstí a pokud byste měli někdy chuť, tak vás rádi uvidíme.
A poslední dík patří také našim fanouškům a rodičům, kteří nás po celou sezónu podporovali a byli tak součástí této naší cesty 🙂