Dnes (4. 2.) jsme narazili na soupeře, který v této soutěži letos ještě nepoznal hořkost tříbodové prohry. Výsledky 2:3 a 3:1 ukazují, že jsme narazili na kvalitní tým a nutno říci, že jsme předvedli zatím jeden z nejlepších výkonů v letošní sezóně.

První vyhraný set v prvním utkání nás ukolébal a do dalších dvou setů jsme nastoupili hodně nekoncentrovaní a před koncovkami jsme doháněli osmi a sedmi bodový náskok soupeře. Dotáhnout se do koncovky se nám podařilo, ale nakonec se v obou setech radoval soupeř. Ve čtvrtém setu to byla přetahovaná, ve které jsme se nakonec radovali my 2:2. I pátý set byl vyrovnaný, ale naše chyby v konci setu daly do tabulky bod navíc našemu soupeři.

Do druhého zápasu jsme šli s odhodláním vyhrát. Opět čtyři vyrovnané sety a konečná velká radost pro nás.
Předvedli jsme tentokrát celkově velmi bojovný výkon, který jsme v některých fázích vyšperkovali velmi pěknou hrou. Dnes nám pomohla bojovná hra v poli a v prvním zápase i příjem a bloky. Ve druhém zápase jsme předvedli ještě lepší pole a zlepšili jsme se v útoku, kdy jsme střídali tvrdý útok s chytrou hrou.

Do dalších zápasů musíme zapracovat na nedostatcích, které se v naší hře objevují (v některých případech příjem a komunikace na hřišti), ale zároveň jsme si opět dokázali, že volejbal opravdu umíme hrát, a to sakra dobře! Jen musíme ještě víc chtít a vydržet po celou dobu zápasu.