V sobotu 16.3. po jarních prázdninách (tedy bez tréninkové přípravy) čekalo naše dva týmy poslední kolo krajského přeboru U-22.
JUNIORKY U_22
Z pěti zápasů, které holky odehrály, tak  ve čtyřech zápasech zvítězily s plným ziskem bodů a s VK Madetou skončil zápas nejtěsnějším možným výsledkem ve třetím setu 13:15 ve prospěch soupeře. I když holky hrály všechny zápasy v malé pravidlům neodpovídající tělocvičně, předváděly divácky atraktivní podívanou s potřebnou bojovností v poli a tvrdostí a chytrosti na útoku i podání..
Celkově tak v krajském přeboru získaly 44 bodůZ průběžného bronzového místa na začátku sobotního turnaje se tak na konci holkám na krku leskly medaile stříbrné.
LVÍČATA U_18
Holky v neúplné sestavě  a bez tréninkové přípravy po  prázdninovém týdnu bohužel nezopakovaly svůj výkon v této soutěži z předchozího kola v Jindřichově Hradci, kdy v úžasném zápase s leadrem tabulky urvaly set.  V kategorii U 22 jsou naše  Lvíčata  nejmladším týmem v soutěži a přesto celkově získala 6 bodů. Lvíčata jsou až o 7 let mladší než, jejich některé soupeřky. Byla to však pro ně další důležitá praktické příprava na zápasy ve věkově jim bližších kategoriích.