Dvojutkání v Praze s vedoucím týmem naší skupiny bylo v neděli 10. 3. velmi zajímavé. Rozhodčí od začátku nastavil velmi přísný metr na nečistou náhru, s čímž jsme se naštěstí dokázali popasovat daleko lépe než soupeř. Výsledkem toho bylo pro domácí tým v obou zápasech 5 žlutých a 2 červené karty 🙁 . Výsledky 3:1 a 3:1 a našich 6 bodů do tabulky nás posunuly při ostatních výsledcích naší skupiny na průběžné druhé místo, které by nám zaručilo případnou kvalifikaci o 1. ligu U20. To však musíme potvrdit v posledním dvojzápase s Karlovými Vary (28. 3.).

Po blamáži minulý týden s VK Jirkov (dvě prohry) nastoupil proti Slavii „jiný tým“ 🙂 . Velmi kvalitní servis, chytrá hra, plnění domluvených pokynů, bojovnost a vůle po vítězství byly prvky, které nám minulý týden chyběly.
Výsledky se zdají být jednoznačné, ale kvalitní hru soupeře jsme dokázali eliminovat podáním a následně z útoků bodovat.  Výrazně se zlepšila i náhra a příjem, takže to útočící hráčky měly často jednodušší.
Je jen potřeba se na poslední dvojutkání kvalitně připravit a hlavně ráno dorazit v dobré náladě 🙂 . Holky, jen tak dál.