V sobotu 24.2.2024  se uskutečnilo už třetí kolo mistrovské soutěže   JC-U-18.  Dvanáct družstev je rozděleno  v této soutěži do tří skupin po čtyřech týmech.
Měli jsme pořadatelství skupiny A a B . Začátek akce nebyl jednoduchý . Den před turnajem intenzivně pršelo a na naší tréninkové základně ZŠ Máj I se budují nové tréninkové prostory na stávající střeše. Kombinace deště a narušení izolace střechy související s probíhající rekonstrukcí způsobilo masivní vytopení šaten. Náš turnaj tak začal posilováním  při vytírání a vysoušení těchto prostor 🙂
Tělocvičny nebyly vodou zasaženy a tak mohl turnaj začít včas.
SK Třebín A – Lvíčata má tuto soutěž jako hlavní.
Tabulka a výsledky : ZDE
Lvíčata i po tomto kole stabilně drží s již 30 body bronzovou pozici v této soutěži a porvala se se všemi soupeři důstojně. Bylo navíc skvělé, že bylo možno střídat všechny hráčky a herní projev byl již stabilní. Pokud udržíme více koncentraci na balón, zachováme více klidu na podání a budeme dodržovat taktická pravidla můžeme čekat další hezké sportovní podívané s tímto týmem.
SK Třebín B – Starší žákyně bojovaly ve skupině C .
Starší žákyně v této soutěži nejen sbírají zkušenosti, ale zažívají i vítězné zápasy a tak se 6.body jsou na 11.místě soutěže. Každý zápas, který odehrají je pro holky moc důležitý a pomáhá jím v jejich herním růstu.
Tabulka a výsledky: ZDE
Průběžné pořadí v JC-U18: ZDE

Poslední kolo JC U-18 nás čeká 6.4.2024 v Táboře.