S chladným počasím dorazilo do našeho týmu starších žákyň bohužel také rozsáhlé marození. Bylo takového rozsahu, že na další kolo Krajského přeboru U-16 žákyň náš tým dorazil (z možných 12-ti hráček dle soupisky) v nejmenším možném počtu 6 hráček +libero, tedy „pořád všichni hrají a nikoho nelze střídat“. Navíc Anežka po delší pauze a Lucka po nemoci.

Průběh 3.kola KP byl následující:

SK Třebín  : VK Tábor 2:1  (-24,15,11) První set se tým vzájemně seznamoval a sehrával a ve druhém a třetím už  holky tancovaly první vítězná kolečka dne.
SK Třebín  : Prachatice 2:0 (18,7) Další 3 body do tabulky zapsány.
SK Třebín : Škola Volejbalu  2:1 (-21, 14, 6) První set jsme zažili úplné a zbytečné vypnutí v podstatě celého týmu. Prohrávali jsme dokonce 6:13 a dotáhli tak první set pouze na 21. Další dva sety už jsme byli opět v sedle a bez větších potíží zvítězili.
SK Třebín : TJ Slovan J.Hradec 2:0 (21,19) Poslední zápas byla už na všech našich hráčkách viditelná únava. Podařilo se nám přesto nakonec dotáhnout s vypětím všech sil i tento zápas do vítězného tříbodového konce.
Turnaj jsme zakončili „děkovačkou“ našim věrným a početným divákům.
Ze skupiny B, tak náš tým postupuje  do elitní skupiny A.
Příští kolo Krajského přeboru U-16 se bude konat 12.2.2023.
Kompletní výsledky 3.kola:
ZDE
Průběžně zatím držíme 4.místo ze 14-ti týmů  Krajského přeboru U-16, tabulka: ZDE

Trenérské okénko:
Co nám šlo: Hlavní devizou tohoto turnaje bylo, že holky držely pohromadě. Když po zkažené akci občas někomu ukápla slza byl tu celý tým, který spoluhráčku podržel. Ve hře se nám dařilo na podání, chytře jsme útočili a zvládli jsme většinou i příjem podání.
Co zlepšíme: Koncentraci na balón v delších rozehrách (neztratíme míč z dohledu), budeme více na hřišti mluvit a nacvičíme pořádný útok středem a „za“ .

Sedm statečných (na fotografii zleva):

 1. Zuzka Jedličková (blok), kapitánka,
 2. Jana Kučerová (náhra), 
 3. Klárka Benedová (smeč),
 4. Vanda Lafatová (smeč),
 5. Anežka Petráňová (libero),
 6. Terka Hálová (blok)
 7. Lucka Váchová (universál).

  Holky děkujeme za pěkný nedělní sport, který byl dramatický a většinu dne se makalo a nikdo se neflákal. 
  Děkujeme i skvělé divácké kulise, která už k našemu týmu starších žákyň prostě patří .-)