V neděli 30.1. se konalo třetí kolo KP juniorek. Naše týmy A a B bojovaly o medailové pozice ve skupině A v Jindřichově Hradci, naše „céčko“ o postup z B skupiny v Českém Krumlově. Do Krumlova se vydalo sedm statečných ve složení: Kikča Divišová, Klárka Nevečeřalová, Áďa Hájková, Maky Hrubá, Evča Vostracká, Naty Mrzenová a Klárka Burianová. První zápas proti Českému Krumlovu A jsme bohužel po vyhraném prvním setu nakonec prohráli v tie-breaku. Na druhý zápas holky strategicky převlékly černé dresy za rozzářené žluté a od té doby stejně tak zářily i na kurtu. Výkon celého týmu měl pak už celý den jen vzestupnou tendenci a po první prohře už se celý den nesl v duchu vítězství. Proti Táboru i Strakonicím 2:0 regulérně, s VK Madeta 2:0 z důvodu jejich neúčasti (covid), nicméně poslední zápas proti VSK Český Krumlov B byl pomyslnou třešničkou na dortu. Ze začátku nás překvapil fakt, že „béčkový“ tým Krumlova je výkonnostně výš než „áčko“. Naštěstí celý tým Třebína nastoupil se stoprocentní koncentrací a touhou po vítězství. Když se toto ještě spojilo s dovednostmi, kterými jednotlivé hráčky disponují, vyhráli jsme první set 25:22. Pak bylo hlavním cílem nepodcenit začátek druhého setu. Během toho zažívali diváci, hráčky i trenérka téměř infarktové stavy. Vyrovnané výkony a obrovské odhodlání zvítězit se odráželo na obou stranách hřiště. Štěstí se nakonec přehouplo o trochu víc na naší stranu a zvítězily jsme i  ve druhém, nekonečně napínavém setu 31:29!!! Je třeba vyzdvihnout oba týmy, vítěze i poražené, obě družstva se se rvala jako o život a nedala soupeři nic zadarmo. S jednou prohrou v tiebreaku a čtyřmi vítězstvími 2:0 postupujeme z prvního místa do elitní skupiny KP Juniorek, kde se opět sejdeme s naším Áčkem i Béčkem. Musíme pochválit jak výkony jednotlivých hráček, tak hlavně celkové nasazení, stoprocentní soustředěnost a sebevědomý přístup celého týmu jako celku. I přes to, že spolu všechny holky nebyly stoprocentně sehrané, protože se připravují ve dvou různých tréninkových skupinách, dokázaly se dát dohromady během prvního zápasu a s každým dalším ještě o trochu víc. V posledním zápase už jsme viděli kompaktní tým, kde všechno fungovalo na sto procent.