Ve dnech  17.-18. 2.2024 se uskutečnilo další kolo ČP U-16 a to opět „na dalekém severu“ v Novém Boru. Vyrazilo nakonec 10 hráček.
Až na první  zápas s TJ Slovanem Varnsdorf  (1:2) a jsme všechny ostatní zápasy již zvítězili 2:0 (i když kdo tam byl, ten  ví, že na zápas s TJ Sokol Dolní Újezd bychom vzhledem k našemu mizernému hernímu projevu raději zapomněli…).Vítězství ve skupině znamená postup o patro výš v Českém poháru.
Tento víkend měl však kromě té zápasové i svou druhou a významnější stránku a to tu  „teambuildingovou„. První zápasy jsme se vzájemně na hřišti občas hledali a ztráceli jsme zbytečně body vlastními chybami (neodkřičený příjem, dávání si přednosti, slabá koncentrace na hru, malá odvaha na útoku, zbrklá podání do autu) . To se postupně zlepšovalo a po týmovém večeru nastoupili holky do druhého dne více sebevědomé. Šňůra vítězných zápasů se nepřerušila, a to ani  když nemohla v neděli vůbec nastoupit naše kapitánka a nahrávačka Zuzka a to z důvodu náhlé zdravotní indispozice. Ze stejného důvodu jsme hráli bez libera Káji rovněž první set zápasu s Novým Borem A. Navíc bylo možné všechny dostupné posty pravidelně střídat a výkon týmu jako celku přesto zůstal  stabilní a to je velice důležité.
Dva dny spolu, společná cesta a společné zážitky nám pomohli tým více stmelit. Je třeba, aby se všichni cítili součástí týmu a dělali jednotlivé činnosti,  tak jak nejlépe dovedou.
Věřím tomu, že se získané zkušenosti z tohoto víkendu odrazí i v dalších zápasech našeho týmu.
Pěkná tabulka a výsledky jednotlivých zápasů : ZDE