V sobotu 3.2.2024 se konalo již 3.kolo krajského přeboru U-22, kde máme dvě žlutočerná želízka v ohni…
SK Třebín JKY:
Zkušenější tým juniorek
v nových krásných dresech (viz foto) nastoupil do tohoto kola své kategorie v neúplné sestavě, ale i přesto  udržel  medailovou pozici. Za tři kola vybojovaných 31 bodů znamená zatím průběžné 3.místo. Nutno zmínit, že  2. místo je našemu týmu vzdáleno o jeden jediný bod. Že by to mohlo příště cinknout stříbrně,  je prostě možné 🙂
SK Třebín LVI:
V kategorii U-22, kde hrají hráčky ročník 2003 a ml. se naše až o 7 let mladší „Lvíčata“ ročník 2008-2010 rozhodně neztratila.
Vyrovnané partie odehrály se Slovanem J.Hradec  (1:2), s  VSK Slavia JU ČB  (1:2, s tím, že  třetí set měl těsné skóre 12:15).
Velké překvapení a zážitek pro všechny v hale přinesl však poslední zápas s lídrem tabulky VK Madetou (1:2, -19,22,-8). Zápas holky nakonec nevyhrály, ale byli jsme všichni, kdo jsme tam byli,  součástí stavu „FLOW“,  který sportovní psychologie definuje jako „stav, kdy se člověk do nějaké činnosti natolik ponoří, že přestane vnímat okolní svět a je v proudu“ . Prostě  UŽÍVÁTE SI TO, CO DĚLÁTE  (VOLEJBAL),  NATOLIK, ŽE NECHCETE NIC JINÉHO :-).
Průběžně tedy Lvíčata stále 6.místo, ale  s obrovským  posunem nejen ve výsledcích, ale zejména ve svém herním projevu.
Tabulka: ZDE
Holky děkujeme 🙂

Lvíčata SK Třebín 🙂