O víkendu 22.-23.4. se hrálo poslední kolo Českého poháru U-20 a naše skupina se hrála  v jihočeském Táboře .
Do Tábora jsme dojížděli (děkujeme za zajištění dopravy rodičům Vostrackým, Hálkovým a Hauserovým) a hráli jsme ve dvou sestavách (viz fotografie níže).
Obě sestavy „SOBOTA“ i „NEDĚLE“ čekaly 3 zápasy a obě sestavy dosáhly stejného výsledku (2* výhra 2:0 a + 1 x  vítězná třísetová bitva 2:1) . Každá sestava přispěla do tabulky 8 body a
skupinu jsme s 16 body vyhrály:-) .  Výsledky ZDE .
Sluší se připomenout celou cestu našeho týmu Českým pohárem U-20  v sezóně 2022/2023.
Jelikož ČVS nevytvořil pro sezónu 2022/2023 Český pohár U-22, ale pouze U-20, účastnily jsme se této soutěže  s týmem našich juniorek pravidelně doplňovaným našimi  kadetkami.

  1. V kvalifikaci v říjnu 2022 jsme  se probojovali mezi  prvních patnáct týmú (do 2. sedmičky). Více ZDE.
  2. V 1.kole v listopadu 2022 jsme si splnili sen a postoupili mezi 8 nejlepších týmů (do 1.osmičky) Více ZDE.
  3. Ve 2. kole ve Žďáru nad Sázavou jsme TOP osmičku  neudrželi, ale neztratili jsme se v ní  Více ZDE.
  4. Náchodské 3.kolo bylo termínově kolizní s 1.ligou kadetek a v omezené sestavě 6 + 2 libera se nám nepodařilo udržet 2 skupinu.  Více ZDE
  5. Táborské 4. závěrečné kolo již bylo opět vítězné, jak se píše v článku výše.

Český pohár je soutěž, která plní řadu důležitých úloh, zejména v těchto oblastech :
Teambuilding a herní chemie: Tím, že hráčky spolu zažijí  6-7 zápasů více si ve hře rozumí  a tím, že spolu stráví celý víkend se lépe i lidsky poznají.
Zlepšení herních a taktických dovedností:  chyby v individuálních  herních činnostech se nejlépe odstraňují praxí a taktika se nejlépe zlepšuje také na hřišti.
Celorepublikové srovnání týmů:  V ČP se potkávají týmy ze všech mistrovských soutěží od krajských přeborů až po extraligu. Tím, že jsme nakoukli do 1.osmičky jsme si i proti extraligovým týmům zahráli.

Konečné umístění našeho týmu SK Třebín v ČP U-22:
12. místo z 30 týmů.
Konečné výsledky ČP U-22:  ZDE

Nezbývá než všem,  kdo se podíleli na letošním výsledku poděkovat. Zároveň poděkovat  všem rodičům, kteří nám pomáhaly s dopravou.
Řada našich hráček letošního ČP má před sebou ještě další sezóny mládežnického volejbalu a tak se máme na co těšit i v příští sezóně.

Sestava „SOBOTA“: Adéla Strašíková, Martina Lavičková, Adéla Adamcová, Nela Hálková, Natálie Rossmannová, Sára Hauserová, Eva Vostracká, Kateřina Jutigová, Lucie Fořtová a Magdalena Zelinková   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sestava „NEDĚLE“:
nahoře: Natálie Rossmannová, Eva Vobrová, Sára Hauserová,  Adéla Adamcová, Nela Hálková, Kateřina Jurigová,  Lucie Fořtová,
dole Magdalena Zelinková,  Eva Vostracká, Adéla Strašíková, Magdalena Čížková